Nosaki pats savu šī gada (no 1.janvāra līdz 31. decembrim) aktuālo tēmu.
(Autore: Inguna Balgalve)
Cilvēka dzīve rit pēc vairākiem dabas ritmiem vienlaicīgi, un katrs no tiem mums var kaut ko pavēstīt. Šoreiz ielūkosimies tēmā, kā cilvēks pats var noskaidrot, kāds viņam būs šis vai kāds cits kalendārais gads. Kādas tēmas būs aktuālas, un arī to, kā pats cilvēks jutīsies.
Lai noteiktu, kādi būs šī gada aktuālie jautājumi, dara šādi:
1) Saskaita sava dzimšanas datuma un mēneša ciparus savā starpā un, ja summa ir divciparu skaitlis, tad saskaita arī tos ciparus savā starpā un pieraksta summu. Tā dara, līdz summā ir viens cipars.
Piemērs: cilvēks dzimis 15. augustā, tas ir, 15.08. ÷ 1+5+0+8=14 ÷ 1+4=5, rezultātā esam ieguvuši personas ciparu ciparu 5.
2) Tad saskaita esošā gada (vai mums interesējošā gada) ciparus pēc tāda paša principa kā sākumā.
Piemērs: cilvēku interesē, kāds viņam būs 2020. gads. 2+0+2+0=4.
3) Lai noteiktu, kāds būs 2020. gads cilvēkam, kurš dzimis 15. augustā, ņem 1. punktā iegūto ciparu 5 un 2. punktā iegūto gada ciparu 4, tad saskaita abus kopā, un iegūstam ciparu, kas atbilst šī gada enerģijai. Ja summā sanāk divciparu skaitlis, tad saskaitām, līdz summā ir viens cipars.
Piemērs: Saskaitām personas ciparu ar gada ciparu, 5+4=9, esam ieguvuši ciparu 9, kas arī ir 2020. gada aktuālās tēmas cipars. Par to, ko sola šis gads, skatāmies skaidrojumu zemāk pie cipara 9.
1. gads – Plānošana. Nosaka jaunus mērķus. Emocionāli neitrāls gads.
Ja šī gada cipars ir 1, tas nozīmē, ka būs jāizmanto radoša pieeja it visam, ko darīsim, jo šajā laikā tiek nosprausts darbošanās virziens nākamajiem 9 gadiem. Gads prasa, lai cilvēks padomātu par to, ko jaunu var ieviest savā dzīvē, lai uzlabotu tās kvalitāti. Pastāv iespēja mainīt darbu. Var būt jaunas iepazīšanās vai statusa maiņa. Gads piemērots plānošanai, projektu izstrādei, sagatavošanās darbiem.
2. gads – Partnerattiecības. Veido jaunus kontaktus un izvērtē esošos. Emocionāli saspringts gads.
Otrā gada laikā nāksies risināt dažādus jautājumus, tāpēc jārēķinās, ka būs jāsaskaras ar dažādu uzskatu cilvēkiem. Tas var radīt zināmu spriedzi un, līdz ar to, izsaukt vieglu aizkaitināmību. Jācenšas apvaldīt savas spontāni radušās emocijas, tad šis gads var nest labus rezultātus jaunu kontaktu veidošanā vai arī jau esošo uzlabošanā un nostiprināšanā. Iespējamas jaunu attiecību sākšanās vai esošo beigas.
3. gads – Jārūpējas par savu labsajūtu un jānosaka prioritātes. Emocionāli pozitīvs gads.
Pēc saspringtā otrā gada cilvēks jūt vajadzību vairāk pievērst uzmanību pats sev un savai pašsajūtai. Aktuāli būs jautājumi, kas liek cilvēkam aizdomāties par to, kā viņš pats jūtas sevis radītajā vidē, un ko varētu darīt, lai esošo situāciju uzlabotu, padarītu to tīkamāku un harmoniskāku. Šajā laika posmā cilvēks ir draudzīgs un radoši noskaņots. Būs jānostabilizē attiecības ar radiniekiem un kaimiņiem.
4. gads – Aktīva darbošanās, stabilitātes radīšana un nostiprināšana. Emocionāli saspringts gads.
Kad mērķi nosprausti, partneri sameklēti un vide radošai darbībai sakārtota, tad laiks ķerties klāt darbiem. Šajā gadā cilvēks var tik daudz strādāt, ka var aizmirst pat par brīvdienām. Darbošanās mērķis ir radīt stingru un stabilu pamatu sev zem kājām. Šis gads ir piemērots visiem tiem darbiem, kas prasa fizisku piepūli, var arī sakārtot dokumentus, kas saistīti ar nekustamajiem īpašumiem un zemi.
5. gads – Laiks atpūtai kopā ar bērniem un sev tuviem cilvēkiem. Emocionāli patīkams gads.
Pēc aktīvas darbošanās katram nepieciešama atpūta. Piektajā gadā cilvēkam prāts un sirds tiecas pēc kaut kā cēla, nezināma. Šajā laikā ir grūti domāt par nopietnām un sarežģītām lietām. Piemērots laiks, kad var ieviest gan savā dzīvē, gan arī darbā dažādus jauninājumus un uzlabojumus. Šajā gadā cilvēks uzplaukst un atveras, tāpēc arī apkārtējo pasauli uztver daudz izjustāk un draudzīgāk.
6. gads – Ģimenes vērtību un attiecību pārskatīšana, rūpes par veselību. Emocionāli pozitīvs gads.
Sestajā gadā aktuāli būs jautājumi, kas attiecas uz ģimeni un paša veselību. Svarīgi būs savstarpējie attiecību jautājumi, spēja sadarboties un prasme vienoties, ja viedokļi atšķiras. Iespējamas pārmaiņas ģimenē vai darbā. Viss notiekošais ietekmēs pašsajūtu un veselību. Šajā gadā jāizvērtē, vai laiks un ieguldītā enerģija darbā nekaitē mūsu pašu veselībai un attiecībām ģimenē.
7. gads – Redzesloka paplašināšana, ceļošana, mācības, kursi. Emocionāli neitrāls gads.
Septītajā gadā cilvēks pievēršas garīgajām vērtībām un savas apziņas paplašināšanai. Šajā laikā rodas vēlme apmeklēt dažādus izglītojošus un kvalifikācijas celšanas kursus. Ja neapmeklē kursus vai seminārus, cilvēkam ir vēlme nodoties dzīves apceres filozofijai. Šeit iederas teātru, koncertu un citu kultūras pasākumu apmeklējumi. Vairāk gribas laiku veltīt sev un turēties nostāk no ikdienas kņadas.
8. gads – Materiālo un garīgo vērtību līdzsvarošana. Emocionāli saspringts gads.
Šis ir viens no grūtāk prognozējamiem gadiem, jo šajā laikā darbojas karmas jeb likteņa likums, tautā sauktais: ”Ko sēsi, to pļausi” likums. Tāpēc viss, kas notiek šajā gadā, ir sekas mūsu pašu darbībai iepriekšējos deviņos gados. Ja esam bijuši iecietīgi, gads var dot prieku, gandarījumu vai kādu taustāmāku labumu. Ja esam vienīgi domājuši par savu labumu, tad varam piedzīvot vilšanos vai zaudējumu.
9. gads – Izvērtēšana. Laiks, kad jāatbrīvojas no vecā, nevajadzīgā. Emocionāli pozitīvs gads, lai arī kas notiktu.
Devītajā gadā cilvēkā rodas nepieciešamība visu salikt pa plauktiņiem. Vēlme tikt skaidrībā ar to, kas ir un kas nav vajadzīgs. Tāpat ir vēlēšanās atbrīvoties no visa, kas traucē vai ierobežo. Tiek izvērtēts, kādas ir zināšanas, dzīvē un darbā iegūtā pieredze, kāda ir tā vide, kurā uzturas, un cilvēki, ar kuriem tiekas. Svarīgi izprast, ko no esošā saglabāt, un no kā laiks atbrīvoties, dodot vietu jaunām iespējām.
Dabas ritms cilvēka dzīvē
(Autore: Inguna Balgalve)
Cilvēks savas dzīves laikā ir pakļauts dažādām dabas enerģijām un cikliem, kas nosaka viņa uzvedību un virzību. Ir enerģijas veidi, kurus cilvēks uztver kā sev draudzīgus, un tad viņš saka, ka viņam veicas, ir pacilāts garastāvoklis, un ir enerģijas, kuras cilvēkā izsauc nogurumu, apātiju un nomāktu garastāvokli.
Lai izprastu šo mijiedarbību, cilvēkam ir jābūt zināšanām pašam par savām rakstura īpašībām un to, kā viņš sadzīvo ar dabā norisošajiem procesiem. To var salīdzināt ar to, ka ir cilvēks un gadalaiki. Lai cilvēks komfortabli justos jebkurā gadalaikā un jebkuros laikapstākļos, viņam ir jāzina gadalaiku cikls un to iespējamie laikapstākļi.
Tālāk piedāvāju iepazīties ar enerģijas veidu un ciklu, kurš nosaka cilvēkā dzīves gada prioritātes pēc dzīves gada cipariem. Ja cilvēkam ir pilni 32 gadi, tad viņš atrodas skaitļa 33 vibrāciju ietekmē, jo šobrīd dzīvo savas dzīves 33. gadā. Lai vieglāk būtu uztvert šo sistēmu, zemāk ir izveidota tabula.
Cilvēka dzīve tiek iedalīta 12 ciklos, kur katrā ir 9 gadi 12 x 9 = 108 ((3 x 4) x (3 x 3)), kas, savukārt, pakļaujas lielākam ciklam - 36 gadi x 3 cikli ((3 x 4 x 3) x 3).
Tagad aplūkosim, ko nozīmē cikls 36 x 3. Šis cikls parāda, ka ik pa 36 gadiem cilvēkā pilnībā nomainās pasaules uztvere un līdz ar to arī vērtību prioritātes.
Tāpat kā DNS satur informāciju par cilvēka ģenētiku, tā arī dzimšanas dati sniedz informāciju par katra indivīda psihoemocionālo stāvokli un vajadzībām. DNS ir informācijas nesējšūna, un Matrica arī ir informācijas nesējšūna, kas norāda par cilvēka spēju iekļauties attiecīgajā vidē.
Pirmais cikls ir no dzimšanas brīža līdz aptuveni 36 gadiem.
Lai katrs sev precīzāk varētu noteikt vecumu, kad mainās vērtību kritēriji un prioritātes dzīvē, var veikt šādu aprēķinu:
Ņem savus dzimšanas datus un saskaita visus ciparus kopā līdz vienam ciparam (arī 11, 22, 33 utt.).
Piemērs: Gita dzimusi 29. oktobrī 1998. gadā. Pārvēršam datus ciparu rindā – 29 10 1998, tālāk saskaitām šos ciparus 2 + 9 + 1 + 0 + 1 + 9 + 9 + 8 = 39, turpinām saskaitīt 3+9=12, turpinām saskaitīt 1 + 2 = 3. Rezultātā esam ieguvuši ciparu 3.
Iegūto ciparu atņem no skaitļa 36. 36-3=33. Tas nozīmē, ka Gitai vērtību sistēma un prioritātes mainīsies 33 gadu vecumā. Lai noteiktu nākamo vecumu, kad mainīsies prioritātes, pie 33 ir jāpieskaita 36, t. i., 33 + 36 = 69 gadu vecumā Gitai vēlreiz mainīsies dzīves vērtības un prioritātes.
36 gadu cikls veidojas no 3 x 12 gadiem, kas dabā atbilst 3 x planētas Jupiters ciklam. Jupitera cikls jeb viens pilns zodiakālais aplis ir 12 gadi. Astroloģijā Jupiters atbild par to, kādas vērtības dominēs cilvēka dzīvē un kāda būs viņa vēlme sevi izglītot un pilnveidot visas dzīves garumā. 3 x 12 nozīmē, ka pirmos 12 gadus cilvēks sevi cenšas realizēt materiālajā pasaulē, nākamos 12 gadus - realizēt sevi, sadarbojoties ar citiem cilvēkiem un partnerattiecībās, bet trešais cikls paredzēts sevis pilnveidošanai un garīgajai izaugsmei. Ar nožēlu jāatzīst prakses laikā konstatēto, ka trešajā ciklā vairums cilvēku sevi pilnveido tikai profesionālajā jomā vai nedara neko savas izaugsmes labad. Tā rezultātā, cilvēkam kļūstot vecākam, iestājas vienaldzība gan pret līdzcilvēkiem, gan pret to, kas notiek sabiedrībā.
Tagad sīkāk par to, kas attēlots augstāk redzamajā tabulā.
Augšējā horizontālajā rindā ir atzīmētas lielo 36 gadu ciklu tēmas, kas attiecīgajā vecumā nosaka katra cilvēka prioritātes. Līdz 36 gadu vecumam cilvēkā galvenokārt dominē materiālās vērtības – nauda, apģērbs, mašīna, dzīvesvieta, ieņemamais amats un izklaide. Pēc 36 gadiem ir periods, ko sabiedrībā dēvē par 40 gadnieku krīzi. Tas tāpēc, ka cilvēkam mainās prioritātes un viņš sāk izvērtēt, vai tas, kas viņam dzīvē ir jau iegūts, spēj sagādāt prieku. Līdz 36 gadiem cilvēks dzīvo ar citu cilvēku uzspiestajiem, iemācītajiem vai iestāstītajiem priekšstatiem par dzīvi un likumiem tajā, jo pašam nav vēl savas dzīves pieredzes. Vieniem pārmaiņas sākas agrāk, citiem nedaudz vēlāk, bet visiem tas notiek vecumā no 27 līdz 36 gadiem. Pēc 36 gadiem cilvēks sāk izmantot uzkrātās zināšanas un pieredzi, lai veidotu pats savu dzīvi, ieklausoties savā sirdsbalsī. Protams, ir arī tādi cilvēki, kuri turpina iet kāda „pavadā”. Brīvs cilvēks uzņemas atbildību par sekām, ko izraisījis ar savu rīcību, bet no citiem atkarīgie vienmēr meklēs attaisnojumus un vainīgos.
Dabā tā ir iekārtots, ka no 36 līdz 72 gadiem cilvēkam prioritāte ir attiecības ar cilvēkiem, dabu, dzīvi. Šajā periodā, kad dzīve tiek iepazīta caur sajūtām, cilvēks vēlas justies labi un būt apmierināts ar savu dzīvi un to, kas tajā ir. Tāpēc to, kas ir sirdij tuvs, gribas saglabāt, bet pārējo - atlaist, lai dotu vietu jaunām iespējām. Ne visi spēj un prot sekot savai sirdsbalsij, tāpēc vienai daļai cilvēku šajā periodā rodas aizvainojumi un vilšanās sajūta pret dzīvi un cilvēkiem. Pārsvarā tas notiek ar tiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka ar skolā un augstskolā iegūtajām zināšanām ir pietiekami, un pārtrauc sevis tālāku izglītošanu citās dzīves jomās.
Pēc 72 gadiem cilvēka dzīvē iestājas periods, kad gribas dzīvot un baudīt to, ko esi dzīves laikā ieguvis. Dabā šis ir ražas ievākšanas laiks. Tāpat to var teikt arī par dzīvi, jo vecumdienās cilvēks saņem atpakaļ to pašu attieksmi no līdzcilvēkiem, ar kādu viņš izturējās pret citiem, kad bija spēka gados. Mīlestība atgriež mīlestību, egoisms – vientulību.
Tabulas vertikālajās kolonnās ir attēlots 9 gadu (3 x 3) cikls. Tas nozīmē, ka ik pēc 9 gadiem cilvēka dzīvē nomainās tēma, kur viņš mācās caur dažādiem skatupunktiem (caur rīcību, personiskajām sajūtām un prātu) praktizēt dzīvi.
Pirmos 9 gadus cilvēks mācās iepazīt savu ķermeni, apzināties, kas viņš ir un ko spēj panākt pats ar saviem spēkiem.
No 10 līdz 18 gadiem cilvēkam veidojas sajūtu ķermenis, tāpēc viņš mācās izprast attiecību nozīmi ar citiem cilvēkiem un apkārtējo pasauli.
No 19 līdz 27 gadiem veidojas psihiskā stabilitāte un savas personības apziņa. Līdz ar to viņš cenšas atrast savu vietu dzīvē.
No 28 līdz 36 gadiem cilvēks būvē savus dzīves pamatus, tāpēc daudz strādā. Šajā periodā intensīva slodze ir kā izaicinājums un pārbaudījums veselībai.
No 37 līdz 45 gadiem cilvēkam dzīvē gribas mazliet atvilkt elpu un justies laimīgam kopā ar savējiem. Daudzi tieši šajā vecumā beidzot izprot attiecību, ģimenes, bērnu un draugu patieso vērtību.
No 46 līdz 54 gadiem cilvēks vēlas atbīdīt pienākumus un atbildību par citiem otrajā plānā, lai no sirds kopā ar savu otro pusīti izbaudītu dzīvi un dzīvotu sev.
No 55 līdz 63 gadiem cilvēks grib iziet ārpus ikdienas robežām un vēl paspēt to, ko bija atlicis uz vēlāku laiku – ceļot, apmeklēt pasākumus, iemācīties jaunus vaļaspriekus un uzzināt kaut ko vairāk par nezināmo un noslēpumiem apvīto.
No 64 līdz 72 gadiem ir periods, kad mainās dzīves prioritātes un arī vērtības. Šim periodam ir vēl viena raksturīga iezīme, jo tam atbilst teiciens: ”Ko sēsi, to pļausi!”. Tāpēc šajā periodā cilvēks sāk piedzīvot pret sevi tādu pašu attieksmi no apkārtējiem, kādu viņš bija izrādījis pret citiem savos spēka gados. Daudzi šajā laikā runā par nāvi.
No 73 līdz 81 gadam cilvēks tā pa īstam apzinās patiesās dzīves vērtības un to, cik patiesībā maz ir vajadzīgs, lai katru dienu justos laimīgs.
No 82 gadiem cilvēks dzīvo pats savā realitātē, un tas, kas notiek visapkārt, viņu maz uztrauc. Viņš atkal uz pasauli var lūkoties kā bērnībā, kad laikam un naudai nebija liela nozīme.
Tā kā dzīvojam uz trešās planētas no Saules un dzīvē izmantojam 3 dimensiju atskaites sistēmu, tad pasaules redzējumu arī esam iedalījuši trīs daļās: Es pats, Es un mani tuvākie cilvēki, Es un sabiedrība, vai arī - Es, Es un Daba, Es un Visums. Cilvēka dzīves struktūra ir uzbūvēta tā, ka cilvēks var dzīvē virzīties tālāk, ja ir izprasts katrs no līmeņiem un iemācītas tās lietas, kas katrā līmenī ir jāapgūst. Tas ir tāpat kā skolā - no sākuma sākumskola, pēc tam pamatskola un, visbeidzot, - vidusskola. Tālāk izglītoties vai nē - tas jau ir katra paša ziņā.
P.S. Materiāls ir konspekts no numeroloģijas kursa, tāpēc tam ir informatīvs raksturs. Plašāku informāciju un dziļāku izpratni par šo sistēmu var iegūt, apmeklējot kursus, seminārus un sarunu vakarus pie mums klātienē.
Dvēseles enerģijas līmeņi.
Dvēseles enerģijas līmenis norāda, uz ko cilvēks dzīves laikā tiek pārbaudīts, kas viņam ir jāiemācās. Tāpēc katra cilvēka dzīvē situācijas, kas atbilst viņa enerģijas līmenim, ir biežāk nekā cita veida situācijas, kas raksturo citus līmeņus. Tas nosaka arī to, ko pats cilvēks uzskatīs sev par prioritāti.
Lai noteiktu katrs savu Dvēseles enerģijas līmeni, ir jāveic sekojošas darbības:
Jāuzraksta dzimšanas dienas dati noteiktā secībā, tas ir, datums, mēnesis un pilns gads (piemēram., 06.10.1975).
Uzrakstītie dzimšanas dienas datu cipari jāsaskaita savā starpā. Tas ir, 0+6+1+0+1+9+7+5=29.
Iegūtās ciparu summas (šajā piemērā tas ir 29) cipari jāsaskaita: 2+9=11.
Atrodam kāds ir pirmais cipars 2. punktā, izņemot nulli. (Mūsu piemērā 2. punktā ir šāda ciparu rinda 0+6+1+0+1+9+7+5, tātad pirmais cipars ir 6. Šo ciparu (6) reizinām ar 2, tas ir, 6x2=12.
4. punktā iegūto reizinājumu atņem no 2. punktā iegūtās ciparu summas, tas ir, 29-12=17.
Iegūtās starpības ciparus (17) saskaita savā starpā, tas ir, 1+7=8.
Veido divas ciparu rindas: Pirmajā rindā (jeb augšējā) raksta savus dzimšanas datus kā 1. punktā, bet otrajā rindā, zem pirmās rindas raksta ciparus šādā secībā: 2., 3., 5., un 6.punkta gala rezultātus (izceltos ciparus)
06. 10. 1975
29 11 17 8
8. Saskaita (7. punktā) abās rindās esošo ciparu skaitu, izņemot nulli (0). Tas ir
06(1) 1(2)0. 1(3)9(4)7(5)4(6)
2(7)9(8) 1(9)1(10) 1(11)7(12) 8(13),
Tātad cilvēkam, kurš dzimis 6.oktobrī 1975.gadā, ir 13-tais Dvēseles enerģijas vibrāciju līmenis.
Ja cilvēkam ir 13-tais enerģijas līmenis, viņš biežāk nokļūst situācijās, kur citi redz un vērtē viņa rīcību un uzvedību, nevis profesionālās dotības vai finansiālo stāvokli. Toties cilvēku, kuram ir 12-tais enerģijas līmenis, vērtē pēc viņa iespējām un finansēm, nevis uzvedības vai rīcības.
Ja ciparu kopējais skaits abās rindiņās, izņemot „ 0” ir:
10 – pārbaudījums uz prasmi tikt galā ar uzticētajiem pienākumiem.
Tu piederi pie tiem cilvēkiem, kurus dzīve pārbauda uz uzticēto pienākumu veikšanu. Tev ir jāiemācās izvērtēt, vai tas, ko grasies uzņemties uz savu atbildību, tev ir pa spēkam. Citi cilvēki tev uzticas un gaida, ka to, ko esi apņēmies, tu izpildīsi godprātīgi un laikā. Tāpēc, pirms kaut ko uzņemies, nopietni izvērtē, vai varēsi pats ar to tikt galā. Ja jūti, ka nē, tad tā arī ir jāpasaka. Pretējā gadījumā saņemsi pārmetumus un aizrādījumus no citu cilvēku puses un lieki būs žēloties, ka citi par tevi maz domā. Ja visu labi apdomāsi, pirms ķersies pie pienākumu pildīšanas, tad dzīvē tiksi novērtēts un bagātīgi atalgots. Ja nepratīsi novērtēt situāciju un atzīt, ka viens nespēsi tikt galā, tad dzirdēsi aizrādījumus, pārmetumus un apkārtējo neapmierinātību. Necenties vainu novelt uz tiem, kas lika vai palūdza tev to izdarīt. Tikai tu vari izlemt - darīt to, ko citi prasa, vai nē, - jo tikai tu pats zini, vai spēj ar to tikt galā. Nav lietas, ko pasaulē nevarētu iemācīties.
11 – pārbaudījums uz varu un ietekmi.
Tevi dzīve pārbaudīs uz prasmi vadīt un organizēt. Tas nozīmē, ka ļoti bieži dzīvē tu nonāksi situācijās, kur no tavas rīcības un attieksmes būs atkarīga citu cilvēku dzīve un labklājība. No tevis var būt atkarīgi ģimenes locekļi, kolēģi darbā, kuri strādā tavā padotībā, draugi u.c. Organizēt un vadīt nebūt nenozīmē izmantot citus savu vēlamo mērķu sasniegšanai. Labam vadītājam ir jāprot objektīvi izvērtēt katra cilvēka spējas un varēšanu, kā arī precīzi un saprotami jāpasaka, ko viņš cer sagaidīt no cilvēkiem, ar kuriem gatavojas sadarboties. Vadītājs ne tikai uzņemas atbildību par pienākumu sadali, bet arī par iegūto rezultātu viņa vadībā. Ja tu pie savām neveiksmēm centies vainot citus, tu esi slikts vadītājs. Ja tev patīk meklēt vainīgos, sodīt vājākos un novelt atbildību uz citiem cilvēkiem, iestādēm, valsti utt. – tad tu dzīves uzlikto pārbaudījumu neizturēsi, un agrāk vai vēlāk dzīvē nāksies baudīt vientulību. Cilvēki no tevis sāks vairīties un arvien biežāk aizbildināties, ka viņiem nav laika. Ja pratīsi padomāt ne tikai par sevi, bet arī par tiem, kuri ir tavā tuvumā, tad dzīvē baudīsi cieņu, atzinību un novērtējumu.
12 – pārbaudījums uz naudu un citām dzīves vērtībām.
Parasti, kad runā par vērtībām, pirmā prātā nāk nauda un materiālās vērtības, bet bez šīm vērtībām ir arī vēl citas: veselība, dzīvesprieks, savstarpējās attiecības, mīlestība u.c. Šobrīd tā ir iekārtots, ka vairums cilvēku lielāko dzīves daļu pavada pelnot naudu, un pārējās vērtības tiek pakārtotas. Ja tavu abu rindiņu kopējais ciparu daudzums pēc skaita ir 12, tad tavā dzīvē veidosies situācijas, kad tev būs darīšana ar svešām naudām. Tas nozīmē, ka tu vari būt kasieris, pārdevējs, bankas darbinieks, finansists, ekonomists, grāmatvedis vai vienkārši mājsaimniece, kura tērē sava vīra iegūtos līdzekļus. Pārbaudījums ir uz to, vai māki saprātīgi apieties ar naudu un citām vērtībām. Ja to māki, un tava sirdsapziņa ir tīra, tad dzīves laikā naudai un citām vērtībām ir tendence uzkrāties, un tu varēsi pavadīt laimīgas un nodrošinātas vecumdienas. Ja tev šķiet, ka var līdzekļus iegūt arī negodīgā veidā, nerēķinoties ar citiem, tad naudai un citām vērtībām ir tendence aiziet no tavas dzīves. Tas parasti izpaužas tādā veidā, ka sāk strauji palielināties izdevumi - sasitam mašīnu, mūs apzog, viena pēc otras lūzt sadzīves tehnika, pazaudējam darbu u.c. Šeit vietā atcerēties, ka katram pašam jāuzņemas atbildība par savu dzīvi un dzīvošanu. Ir labi, ja ir otra pusīte vai citi cilvēki, kuri mums grib un var palīdzēt, bet mums nav tiesību to citiem pieprasīt kā obligātu pienākumu.
13 – pārbaudījums uz slavu un atpazīstamību.
Ja tavs enerģijas līmeņa skaitlis ir 13, tad tu būsi cilvēku uzmanības lokā. Lai kā arī centīsies būt neievērojams, viss velti, jo tāpat kāds būs ievērojis. Šis pārbaudījums ir uz to, kā tavi vārdi saskan ar darbiem. Ja tas, ko tu saki, un tas, ko dari, saskanēs, cilvēki tevi cienīs, respektēs un virzīs pa dzīves kāpnēm uz augšu. Ja teiksi vienu, bet darīsi pavisam ko citu, tad apkārtējie pieprasīs paskaidrojumus gan par izteiktajiem vārdiem vai solījumiem, gan par veiktajiem darbiem. Tas ir pārbaudījums uz prasmi būt tādam, kāds esi, un nemainīt maskas pie katras jaunas situācijas. Tava dzīve līdzinās dzīvei uz skatuves, tas nozīmē, ka jāiemācās citu viedokļus uztvert bezpersoniskāk, jo ir labi zināms, ka visiem izpatikt nav iespējams. Pirms teikt „jā” vai „nē” jāpalūdz laiks, lai apdomātos un izvērtētu piedāvājumu. Šo situāciju vieglāku padara zināšanas par cilvēka dabu, paradumiem un uzvedības modeļiem. Daudz informācijas šajā jomā var uzzināt no „Saskarsmes psiholoģijas”.
14 – pārbaudījums uz visa veida (Cilvēka, Dabas, Dieva) likumu izpratni un pielietošanu dzīvē.
Tev ir dots izprast un redzēt tās lietas, ko citi nespēj. Tas padara tevi savā ziņā atšķirīgu no sabiedrības, kurā dzīvo. Uzdevums nav viegls – tas prasa iemācīties dzīvot savu dzīvi tādam, kāds esi, nepazaudējot savu individualitāti. Tev nepārtraukti nāksies saskarties ar sabiedrības viedokli, ka atšķirīgam būt ir slikti. Ja izdosies izturēt sabiedrības spiedienu, tu kļūsi brīvs. Brīvu cilvēku nevar ietekmēt un kontrolēt, viņš pieņem tādus lēmumus, kas ir saskaņā ar paša vēlmēm un nav pretrunā ar valdošajiem likumiem. Brīvs cilvēks saprot, ka pie viņa problēmām nav citi vainīgi, bet, ka tas ir tikai paša darbības vai bezdarbības rezultāts. Sabiedrība uzskata, ka pie viņu problēmām noteikti vainīgi ir kādi citi, tikai ne viņi paši. Pasaulē ir 4 līdz 6% brīvu cilvēku, pārējie veido sabiedrību. Ja neizturēsi sabiedrības spiedienu, tad tevī var attīstīties spēcīgas negatīvās domas un emocijas, kas tuvinās tevi nāvei agrā vecumā.
15 – pārbaudījums uz spēju kalpot cilvēkiem, nepazaudējot sevi.
Tev ir dots izprast likumsakarības. Tu spēj sarežģītajā saskatīt vienkāršo. Tevi maz interesē cenu kāpumi vai kritumi, sadzīviskas tenkas vai nelietderīga zvilnēšana pie televizora. Tevi urda noslēpumainā, neizzinātā pasaule un Visums. Tavs uzdevums ir izzināt kādu sfēru, apkopot zināšanas un padarīt tās pieejamas cilvēkiem, lai tās kalpotu sabiedrībai kopēja dzīves līmeņa uzlabošanai. Tie var būt jauni atklājumi zinātnē, medicīnā, dabas zinātnēs, cilvēku savstarpējās attiecībās vai citur. Ja savas zināšanas izmantosi tikai savam labumam vai varas nostiprināšanai, cilvēki ar laiku no tevis novērsīsies, un dzīves nogali nāksies pavadīt vientulībā un aizmirstībā. Ja iesi pa savas sirds izvēlēto ceļu, baudīsi dzīvē vērtīgākās lietas – mīlestību un pateicību.
Katrs enerģijas līmenis norāda, ka zemāko enerģiju līmeņu nosacījumus mēs jau esam apguvuši, un tagad jāapgūst jaunas iemaņas. Ja kaut kādu iemeslu dēļ mēs netiekam galā ar zemāko līmeņu nosacījumiem, tad būs arī sarežģītāk izpildīt dzīves uzliktos pārbaudījumus. Parasti lielākais „klupšanas akmens” ir tas, ka gribam, lai citi dara to, kas jādara pašiem, un nevēlēšanās uzņemties atbildību par savu rīcību vai bezdarbību.
Piemēram: ja ir 12. enerģijas līmenis, tad bez grūtībām ir jāprot veikt dažādus darbus (10. līmenis) un vadīt citus vai organizēt darbu (11. līmenis). Pretējā gadījumā tevi neapmierinās tas, ko tu dari, un kādi ir tavi dzīves apstākļi, jo gandrīz vienmēr, lai dzīvotu labāk - trūks naudas (12. līmenis). Lai situācija kopumā mainītos uz pozitīvu, vispirms nāksies uzņemties atbildību par sevis izdarīto izvēli un beigt pie savām problēmām vainot citus, tad iemācīties strādāt un uzņemties atbildību.
Dzīves laikā mēs cikliski vairākkārt izejam cauri visiem pārbaudījumiem. Tikai tad izejam pārbaudījumus uz vieglākiem noteikumiem. Precīzāk sakot – dzīve pārbauda vai esam apguvuši nepieciešamās prasmes. Enerģijas līmeņa pārbaudījums darbojas vienmēr, neatkarīgi no tā, kāda ir šī brīža situācija. Ja mums izdodas pilnībā izprast uzlikto pārbaudījumu un mēs dzīvojam saskaņā ar tā likumiem, var ieslēgties nākamais pārbaudījuma līmenis. Parasti pirms pārejas no viena līmeņa uz augstāku cilvēks pārdzīvo diezgan nopietnus sarežģījumus dzīvē, kas prasa lielu psihisko un emocionālo spēku. Ja situāciju atrisinām, tad dzīve kļūst jūtami labāka un tajā ir vairāk prieka kā iepriekš. Ja dzīve uzliek pārbaudījumu, tas nozīmē, ka esam apstājušies savā attīstībā. Pēc pārbaudījuma vienmēr nāk balva un nevis otrādi.
Autors: Inguna Balgalve
Ko var uzzināt, izmantojot numeroloģiju?
(Autore: Inguna Balgalve)
Kad esi jauns, šķiet, ka viss ir iespējams. Taču, gadiem ritot, saproti, ka ne gluži viss tev ir pa spēkam. Tad bieži rodas jautājums - kāpēc citi var to, ar ko tu netiec galā. Ir cilvēki, kas sāk meklēt atbildes uz šiem jautājumiem, bet ir arī tādi, kas nolaiž rokas un samierinās, visu noveļot uz likteni. Bet vai liktenis ir vainīgs, ja pats sevi neesi iepazinis un izpratis. Par to, ka arvien biežāk cilvēki grib izprast, kas notiek ar viņiem un viņu dzīvi, liecina bagātais dažādu sevis pilnveidošanas un pašizaugsmes kursu piedāvājums.
Man uz šiem jautājumiem atbildes palīdzēja atrast astroloģija un numeroloģija. Abas šīs mācības jau izsenis ir palīdzējušas gan karaļiem, gan karavadoņiem, valstu vadītājiem un daudzām slavenām personām. Agrāk šīs zināšanas izmantot savā labā varēja atļauties tikai retais, tagad tās ir pieejamas brīvi. Svarīgākais ir izvēlēties sev par konsultantu vai skolotāju to cilvēku, kurš labi pārzina šīs sfēras.
Numeroloģijā un astroloģijā tiek izmantoti cilvēka dzimšanas dati, kurus izanalizējot pēc speciāli izstrādātām programmām var noteikt cilvēkam piemītošās rakstura īpašības, psihoemocionālo stāvokli, veselības stāvokli, labvēlīgākos vai saspringtākos dzīves posmus, kad kaut ko uzsākt vai gluži pretēji - labāk nogaidīt, attiecību jautājumus u.tml. Ir jautājums – ir atbilde. Astroloģija informācijas iegūšanai izmanto Saules sistēmas planētas un to savstarpējo mijiedarbību, numeroloģijā izmanto ciparus, kur katrs atbild par konkrētām īpašībām. Nelielam ieskatam zemāk var iepazīties ar to, kādu informāciju numeroloģijā sniedz dzimšanas dati.
Cilvēka dzimšanas datu nozīme numeroloģijā
Tālāk noskaidrosim, kādu informāciju par cilvēku sniedz viņa dzimšanas dati.
Pagātnes sadaļa ir no dzimšanas brīža līdz aptuveni 36 gadiem. Šeit cilvēks dzīvo ar to enerģiju un tiem vērtību kritērijiem, ar kādiem pasaulē ieradās. Tajā pašā laikā cilvēks aug un attīstās šajā vidē, un mācās iekļauties dzīves ritmā. Kamēr cilvēks cenšas izprast un apgūt konkrētās vides likumus un iespējas, viņš ir atkarīgs no sabiedrības uzspiestajām normām. Teikt, ka tas, ko viņš dara, ir viņa paša brīva izvēle, diez vai varēsim. Kad bērns piedzimst, viņš ir atkarīgs no vecākiem, vecvecākiem, skolotājiem, pasniedzējiem, vēlāk - no darba devējiem un sabiedrības noteiktajiem likumiem, kā arī zināmu laiku pats no saviem mazajiem bērniem. Tāpēc teikt, ka līdz aptuveni 36 gadu vecumam cilvēks brīvi var darīt ko grib, būs pagrūti. Viņš vairāk ir izpildītājs, nekā noteicējs. Laika periodā no 28 gadiem līdz 36 gadiem cilvēkā pirmo reizi mainās vērtību kritēriji. Tas nozīmē, ka tās vērtības, kas bija svarīgas līdz šim, kļūst mazāk svarīgas, bet citas vērtības izkristalizējas un kļūst prioritāras.
Ap šo vecumu sāk veidoties arī pirmās paaudžu nesaskaņas. Kāpēc? Cilvēkam ir trīs ķermeņi vienlaicīgi: fiziskais, sajūtu un domu ķermenis, kuri katrs dzīvo savu dzīvi ar savām vajadzībām. Šajos trīs dzīves ciklos katram ir sava noteicošā loma.
Vecumā no dzimšanas brīža līdz aptuveni 36 gadu vecumam noteicošā loma ir fiziskajam ķermenim, tas ir, cilvēka rīcībai un spējai sasniegt savus mērķus. Vecumā no 37 gadiem līdz aptuveni 72 gadiem noteicošā loma ir sajūtu ķermenim, tad cilvēks dzīvo pats sev, un pēc 72 gadu vecuma noteicošā loma ir domu ķermenim, - cilvēks dzīvo, lai dzīves laikā iegūto gudrību nodotu sabiedrībai un jaunajai paaudzei.
Līdz ar to paaudžu nesaskaņas rodas tieši šī principa dēļ, jo ap 36 gadu vecumu un 72 gadu vecumu cilvēkā mainās vērtību kritēriji un prioritātes. Apkārtējie, kam nav zināms šis dabas cikliskums, ir neizpratnē par to, kas notiek ar cilvēku, un kāpēc ierastos apstākļos viņš uzvedas tik atšķirīgi. Tie cipari, kas atrodas Dzimšanas datu Pagātnes sadaļā, parāda, kādas vērtības cilvēkam būs dominējošās līdz 36 gadu vecumam.
Nākotnes sadaļa norāda, kādas būs noteicošās prioritātes cilvēkam pēc 36 gadiem. Cipari, kas atrodas šajā sadaļā, norāda, ko cilvēks vēlēsies sasniegt pats un kādai sabiedrības daļai pievienosies. Nākotnes cipari tiek analizēti kopā ar Tagadnes cipariem.
Tagadnes sadaļas cipari norāda uz rakstura īpašībām, kuras cilvēkā ir dominējošās. Tās tad viņš arī izmanto savu mērķu sasniegšanai. Šīs īpašības vairāk vai mazāk, bet izpaudīsies visā dzīves garumā.
Arī pats cilvēks pasauli uztver trīs daļās: Es pats, Es un mani tuvākie cilvēki, Es un sabiedrība, vai arī - Es, Es un Daba, Es un Visums. Cilvēka dzīves struktūra ir uzbūvēta tā, ka cilvēks var dzīvē virzīties tālāk, ja ir izprasts katrs no līmeņiem un iemācītas tās lietas, kas katrā līmenī ir jāapgūst. Tas ir tāpat kā skolā - no sākuma - sākumskola, pēc tam pamatskola un visbeidzot - vidusskola. Tālāk izglītoties vai nē, tas jau ir katra paša ziņā. Tāpat arī ir dzīvē, kur vispirms cilvēkam ir jāiemācās saprast to, ka viņš ir tāds, kāds viņš ir, un pārējie ir tādi, kādi viņi ir. Katrs cilvēks ir ar savu DNS kodu, tāpat katrs cilvēks ir ar savu uzvedības un motivācijas kodu, ko saņem piedzimstot. Šī informācija ir ierakstīta ikviena dzimšanas datuma, mēneša un gada ciparos. Jums gribas oponēt un teikt, ka zināt cilvēkus, kuri dzimuši vienā dienā vai ir dvīņi, bet viņu dzīves ir atšķirīgas. Ja mēs cilvēkus sauktu pēc viņu dzimšanas datu cipariem un vietas nosaukumus, kurā cilvēks dzīvo, arī apzīmētu ar cipariem, tad daudzu cilvēku dzīves būtu līdzīgas. Bet, kamēr mēs bez dzimšanas datiem cilvēkam piešķiram vēl papildus kodu, ko saucam par vārdu, uzvārdu, tikmēr šo cilvēku dzīves stāsti atšķirsies.
Zemāk skaidrojums, no kā sastāv cilvēka individuālais kods.
1. Dzimšanas dienas datums – rakstura īpašības, kādas mūsos redz apkārtējie cilvēki, bet tas nebūt nenozīmē, ka mēs tādi esam. Mēs tikai tā uzvedamies.
2. Dzimšanas dienas mēnesis - uzvedības motivācija. Sajūtu stāvoklis, kas ļauj mums justies novērtētiem un vajadzīgiem.
3. Dzimšanas dienas gads – cilvēki, kurus mēs izvēlamies par draugiem, pamatojoties uz to, ka viņu dzīves vērtību kritēriji sakrīt ar mūsu vērtību kritērijiem. Cipari, kas veido gada skaitli, parāda tās rakstura īpašības, kādas mēs gribam redzēt sev apkārt esošajos cilvēkos. Draugus mēs varam izvēlēties, bet radi ir radi, tāpēc ne vienmēr ar radiniekiem izveidojas labas attiecības. Tas ir ļoti labi novērojams skolas laikā.
4. Cilvēka vārds – tam cilvēka dzīvē ir divas nozīmes. Pirmā – tas kā pats cilvēks sadzīvo un jūtas ar šo doto vārdu (tas ir atkarīgs no tā, vai cilvēka vārda cipari ir harmonijā vai disharmonijā ar viņa dzimšanas datiem). Otra nozīme – kā apkārtējā sabiedrība uztver un izturas pret šī vārda skaņas vibrācijām, tāpēc, ka sabiedrība nepazīst pašu cilvēku, bet tā uztver vārda skanējumu, kas tāpat kā jebkura cita skaņa izsauc cilvēkā sajūtas un emocijas. Tāpēc nereti var dzirdēt, ka par viena vārda īpašniekiem saka, ka visi viņi ir gandrīz līdzīgi pēc rakstura vai uzvedības. Tomēr tas ir tikai virspusējs spriedums.
5. Cilvēka uzvārds – piešķir cilvēkam pārmantoto dzimtas enerģiju, kura ir veidota un kopta no paaudzes uz paaudzi. Parasti cilvēkam lielākā mērā piemīt šīs dzimtas spēcīgākās pozitīvās un arī negatīvās īpašības.
6. Enerģijas līmenis – norāda uz dominējošām pamatvērtībām cilvēka dzīvē. Tā ir vērtību prizma, caur kuru, cilvēks lūkojas uz ārpasauli, noteikdams savas dzīves prioritātes. Jo lielāka atšķirība enerģiju līmeņos divu vai vairāku cilvēku starpā, jo mazāk ir kopēju interešu un atšķirīgāki pasaules redzējumi.
Numeroloģijas matrica
Numeroloģijas matricā esošo ciparu daudzums katrā rūtiņā nosaka cilvēkam piemītošo konkrētā cipara raksturojošās enerģijas daudzumu. (Piemēram: 1. rūtiņā – līdera iezīmes, 2. rūtiņā – pacietības potenciālu, 3. – kā cilvēks spēj uztvert informāciju utt.)
Matricā tiek ievietoti visi cipari (izņemot enerģijas līmeņa ciparus), kas iegūti, nosakot pagātnes, tagadnes un nākotnes ciparus.
Kā sastādīt savu numeroloģisko matricu pēc Pitagora sistēmas
Apskatīsim, kā tika sastādīta patrica, kas redzama šajā piemērā, ja cilvēks dzimis 25.03.1951.
1.
Vienmēr tiek izmantots tikai konkrēts pieraksts – datums,
mēnesis, pilns gads.
2.
Lai iegūtu nākotnes kodu, tiek saskaitīti visi dati,
iegūstot kopsummu:
2 + 5 + 0 + 3 + 1 + 9 + 5 + 1 = 26
3.
Iegūto rezultātu reducē tikai vienu reizi: 2+6=8.
Vēl summā var būt 10, 11 vai 12, tos vairs nesaskaita, tā arī paliek (tas
ir, ja piemēram, kopsumma būtu 39, tad 3 + 9 = 12).
4.
Iegūtā kopsumma un reducētais skaitlis tad arī ir nākotnes kods. Šajā gadījumā tas ir 268.
To raksta vienmēr konkrētā vietā, kā redzams augšējā paraugā.
5.
Pagātnes
kodu iegūst, no kopsummas, kas tika
saskaitīta 2. darbībā, atņemot dzimšanas
tatuma 1. cipara divkāršu reizinājumu. Ja 1. cipars ir “0”, tad tiek
atņemts 2. cipara divkāršs reizinājums. (Šajā gadījumā 26 – 2*1=26-2=22.)
Iegūto rezultātu saskaita. (Šajā gadījumā 2 + 2 = 4) è iegūst pagātnes kodu 224, kuru pieraksta, kā
augstāk redzams.
6. Ja, saskaitot pagātnes kodā atkal tiek iegūts 10, 11 un 12, tad tos tā arī atstāj. Pagātnes kods vienmēr būs mazāks nekā nākotnes kods.
7. Kad tas ir paveikts, tad saskaita, cik ir ciparu visā iegūtajā kodā (gan augšējā, gan apakšējā rindiņā), neskaitot nulles (“0” nav cipars, tas ir simbols). Augšējā labajā stūrī kvadrātiņā ieraksta iegūto rezultātu, kas šajā piemērā ir 13 (skatīt – augstāk, Enerģijas (apziņas) līmenis 13) .
8. Pēc šī cipara, kas iegūts 7. darbībā - (šajā piemērā13) - mēs pārbaudām, vai esam visus cipariņus ierakstījuši matricā pareizi. Matricā, ko apskatījām kā piemēru, kopā ir jābūt ierakstītiem 13 cipariem.
Lai veiksmīgs sevis izzināšanas ceļš!