Ko var uzzināt, izmantojot numeroloģiju?
(Autore: Inguna Balgalve)
Kad esi jauns, šķiet, ka viss ir iespējams. Taču, gadiem ritot, saproti, ka ne gluži viss tev ir pa spēkam. Tad bieži rodas jautājums - kāpēc citi var to, ar ko tu netiec galā. Ir cilvēki, kas sāk meklēt atbildes uz šiem jautājumiem, bet ir arī tādi, kas nolaiž rokas un samierinās, visu noveļot uz likteni. Bet vai liktenis ir vainīgs, ja pats sevi neesi iepazinis un izpratis. Par to, ka arvien biežāk cilvēki grib izprast, kas notiek ar viņiem un viņu dzīvi, liecina bagātais dažādu sevis pilnveidošanas un pašizaugsmes kursu piedāvājums.
Man uz šiem jautājumiem atbildes palīdzēja atrast astroloģija un numeroloģija. Abas šīs mācības jau izsenis ir palīdzējušas gan karaļiem, gan karavadoņiem, valstu vadītājiem un daudzām slavenām personām. Agrāk šīs zināšanas izmantot savā labā varēja atļauties tikai retais, tagad tās ir pieejamas brīvi. Svarīgākais ir izvēlēties sev par konsultantu vai skolotāju to cilvēku, kurš labi pārzina šīs sfēras.
Numeroloģijā un astroloģijā tiek izmantoti cilvēka dzimšanas dati, kurus izanalizējot pēc speciāli izstrādātām programmām var noteikt cilvēkam piemītošās rakstura īpašības, psihoemocionālo stāvokli, veselības stāvokli, labvēlīgākos vai saspringtākos dzīves posmus, kad kaut ko uzsākt vai gluži pretēji - labāk nogaidīt, attiecību jautājumus u.tml. Ir jautājums – ir atbilde. Astroloģija informācijas iegūšanai izmanto Saules sistēmas planētas un to savstarpējo mijiedarbību, numeroloģijā izmanto ciparus, kur katrs atbild par konkrētām īpašībām. Nelielam ieskatam zemāk var iepazīties ar to, kādu informāciju numeroloģijā sniedz dzimšanas dati.
Cilvēka dzimšanas datu nozīme numeroloģijā
Tālāk noskaidrosim, kādu informāciju par cilvēku sniedz viņa dzimšanas dati.
Pagātnes sadaļa ir no dzimšanas brīža līdz aptuveni 36 gadiem. Šeit cilvēks dzīvo ar to enerģiju un tiem vērtību kritērijiem, ar kādiem pasaulē ieradās. Tajā pašā laikā cilvēks aug un attīstās šajā vidē, un mācās iekļauties dzīves ritmā. Kamēr cilvēks cenšas izprast un apgūt konkrētās vides likumus un iespējas, viņš ir atkarīgs no sabiedrības uzspiestajām normām. Teikt, ka tas, ko viņš dara, ir viņa paša brīva izvēle, diez vai varēsim. Kad bērns piedzimst, viņš ir atkarīgs no vecākiem, vecvecākiem, skolotājiem, pasniedzējiem, vēlāk - no darba devējiem un sabiedrības noteiktajiem likumiem, kā arī zināmu laiku pats no saviem mazajiem bērniem. Tāpēc teikt, ka līdz aptuveni 36 gadu vecumam cilvēks brīvi var darīt ko grib, būs pagrūti. Viņš vairāk ir izpildītājs, nekā noteicējs. Laika periodā no 28 gadiem līdz 36 gadiem cilvēkā pirmo reizi mainās vērtību kritēriji. Tas nozīmē, ka tās vērtības, kas bija svarīgas līdz šim, kļūst mazāk svarīgas, bet citas vērtības izkristalizējas un kļūst prioritāras.
Ap šo vecumu sāk veidoties arī pirmās paaudžu nesaskaņas. Kāpēc? Cilvēkam ir trīs ķermeņi vienlaicīgi: fiziskais, sajūtu un domu ķermenis, kuri katrs dzīvo savu dzīvi ar savām vajadzībām. Šajos trīs dzīves ciklos katram ir sava noteicošā loma.
Vecumā no dzimšanas brīža līdz aptuveni 36 gadu vecumam noteicošā loma ir fiziskajam ķermenim, tas ir, cilvēka rīcībai un spējai sasniegt savus mērķus. Vecumā no 37 gadiem līdz aptuveni 72 gadiem noteicošā loma ir sajūtu ķermenim, tad cilvēks dzīvo pats sev, un pēc 72 gadu vecuma noteicošā loma ir domu ķermenim, - cilvēks dzīvo, lai dzīves laikā iegūto gudrību nodotu sabiedrībai un jaunajai paaudzei.
Līdz ar to paaudžu nesaskaņas rodas tieši šī principa dēļ, jo ap 36 gadu vecumu un 72 gadu vecumu cilvēkā mainās vērtību kritēriji un prioritātes. Apkārtējie, kam nav zināms šis dabas cikliskums, ir neizpratnē par to, kas notiek ar cilvēku, un kāpēc ierastos apstākļos viņš uzvedas tik atšķirīgi. Tie cipari, kas atrodas Dzimšanas datu Pagātnes sadaļā, parāda, kādas vērtības cilvēkam būs dominējošās līdz 36 gadu vecumam.
Nākotnes sadaļa norāda, kādas būs noteicošās prioritātes cilvēkam pēc 36 gadiem. Cipari, kas atrodas šajā sadaļā, norāda, ko cilvēks vēlēsies sasniegt pats un kādai sabiedrības daļai pievienosies. Nākotnes cipari tiek analizēti kopā ar Tagadnes cipariem.
Tagadnes sadaļas cipari norāda uz rakstura īpašībām, kuras cilvēkā ir dominējošās. Tās tad viņš arī izmanto savu mērķu sasniegšanai. Šīs īpašības vairāk vai mazāk, bet izpaudīsies visā dzīves garumā.
Arī pats cilvēks pasauli uztver trīs daļās: Es pats, Es un mani tuvākie cilvēki, Es un sabiedrība, vai arī - Es, Es un Daba, Es un Visums. Cilvēka dzīves struktūra ir uzbūvēta tā, ka cilvēks var dzīvē virzīties tālāk, ja ir izprasts katrs no līmeņiem un iemācītas tās lietas, kas katrā līmenī ir jāapgūst. Tas ir tāpat kā skolā - no sākuma - sākumskola, pēc tam pamatskola un visbeidzot - vidusskola. Tālāk izglītoties vai nē, tas jau ir katra paša ziņā. Tāpat arī ir dzīvē, kur vispirms cilvēkam ir jāiemācās saprast to, ka viņš ir tāds, kāds viņš ir, un pārējie ir tādi, kādi viņi ir. Katrs cilvēks ir ar savu DNS kodu, tāpat katrs cilvēks ir ar savu uzvedības un motivācijas kodu, ko saņem piedzimstot. Šī informācija ir ierakstīta ikviena dzimšanas datuma, mēneša un gada ciparos. Jums gribas oponēt un teikt, ka zināt cilvēkus, kuri dzimuši vienā dienā vai ir dvīņi, bet viņu dzīves ir atšķirīgas. Ja mēs cilvēkus sauktu pēc viņu dzimšanas datu cipariem un vietas nosaukumus, kurā cilvēks dzīvo, arī apzīmētu ar cipariem, tad daudzu cilvēku dzīves būtu līdzīgas. Bet, kamēr mēs bez dzimšanas datiem cilvēkam piešķiram vēl papildus kodu, ko saucam par vārdu, uzvārdu, tikmēr šo cilvēku dzīves stāsti atšķirsies.
Zemāk skaidrojums, no kā sastāv cilvēka individuālais kods.
1. Dzimšanas dienas datums – rakstura īpašības, kādas mūsos redz apkārtējie cilvēki, bet tas nebūt nenozīmē, ka mēs tādi esam. Mēs tikai tā uzvedamies.
2. Dzimšanas dienas mēnesis - uzvedības motivācija. Sajūtu stāvoklis, kas ļauj mums justies novērtētiem un vajadzīgiem.
3. Dzimšanas dienas gads – cilvēki, kurus mēs izvēlamies par draugiem, pamatojoties uz to, ka viņu dzīves vērtību kritēriji sakrīt ar mūsu vērtību kritērijiem. Cipari, kas veido gada skaitli, parāda tās rakstura īpašības, kādas mēs gribam redzēt sev apkārt esošajos cilvēkos. Draugus mēs varam izvēlēties, bet radi ir radi, tāpēc ne vienmēr ar radiniekiem izveidojas labas attiecības. Tas ir ļoti labi novērojams skolas laikā.
4. Cilvēka vārds – tam cilvēka dzīvē ir divas nozīmes. Pirmā – tas kā pats cilvēks sadzīvo un jūtas ar šo doto vārdu (tas ir atkarīgs no tā, vai cilvēka vārda cipari ir harmonijā vai disharmonijā ar viņa dzimšanas datiem). Otra nozīme – kā apkārtējā sabiedrība uztver un izturas pret šī vārda skaņas vibrācijām, tāpēc, ka sabiedrība nepazīst pašu cilvēku, bet tā uztver vārda skanējumu, kas tāpat kā jebkura cita skaņa izsauc cilvēkā sajūtas un emocijas. Tāpēc nereti var dzirdēt, ka par viena vārda īpašniekiem saka, ka visi viņi ir gandrīz līdzīgi pēc rakstura vai uzvedības. Tomēr tas ir tikai virspusējs spriedums.
5. Cilvēka uzvārds – piešķir cilvēkam pārmantoto dzimtas enerģiju, kura ir veidota un kopta no paaudzes uz paaudzi. Parasti cilvēkam lielākā mērā piemīt šīs dzimtas spēcīgākās pozitīvās un arī negatīvās īpašības.
6. Enerģijas līmenis – norāda uz dominējošām pamatvērtībām cilvēka dzīvē. Tā ir vērtību prizma, caur kuru, cilvēks lūkojas uz ārpasauli, noteikdams savas dzīves prioritātes. Jo lielāka atšķirība enerģiju līmeņos divu vai vairāku cilvēku starpā, jo mazāk ir kopēju interešu un atšķirīgāki pasaules redzējumi.
Numeroloģijas matrica
Numeroloģijas matricā esošo ciparu daudzums katrā rūtiņā nosaka cilvēkam piemītošo konkrētā cipara raksturojošās enerģijas daudzumu. (Piemēram: 1. rūtiņā – līdera iezīmes, 2. rūtiņā – pacietības potenciālu, 3. – kā cilvēks spēj uztvert informāciju utt.)
Matricā tiek ievietoti visi cipari (izņemot enerģijas līmeņa ciparus), kas iegūti, nosakot pagātnes, tagadnes un nākotnes ciparus.
Kā sastādīt savu numeroloģisko matricu pēc Pitagora sistēmas
Apskatīsim, kā tika sastādīta patrica, kas redzama šajā piemērā, ja cilvēks dzimis 25.03.1951.
1.
Vienmēr tiek izmantots tikai konkrēts pieraksts – datums,
mēnesis, pilns gads.
2.
Lai iegūtu nākotnes kodu, tiek saskaitīti visi dati,
iegūstot kopsummu:
2 + 5 + 0 + 3 + 1 + 9 + 5 + 1 = 26
3.
Iegūto rezultātu reducē tikai vienu reizi: 2+6=8.
Vēl summā var būt 10, 11 vai 12, tos vairs nesaskaita, tā arī paliek (tas
ir, ja piemēram, kopsumma būtu 39, tad 3 + 9 = 12).
4.
Iegūtā kopsumma un reducētais skaitlis tad arī ir nākotnes kods. Šajā gadījumā tas ir 268.
To raksta vienmēr konkrētā vietā, kā redzams augšējā paraugā.
5.
Pagātnes
kodu iegūst, no kopsummas, kas tika
saskaitīta 2. darbībā, atņemot dzimšanas
tatuma 1. cipara divkāršu reizinājumu. Ja 1. cipars ir “0”, tad tiek
atņemts 2. cipara divkāršs reizinājums. (Šajā gadījumā 26 – 2*1=26-2=22.)
Iegūto rezultātu saskaita. (Šajā gadījumā 2 + 2 = 4) è iegūst pagātnes kodu 224, kuru pieraksta, kā
augstāk redzams.
6. Ja, saskaitot pagātnes kodā atkal tiek iegūts 10, 11 un 12, tad tos tā arī atstāj. Pagātnes kods vienmēr būs mazāks nekā nākotnes kods.
7. Kad tas ir paveikts, tad saskaita, cik ir ciparu visā iegūtajā kodā (gan augšējā, gan apakšējā rindiņā), neskaitot nulles (“0” nav cipars, tas ir simbols). Augšējā labajā stūrī kvadrātiņā ieraksta iegūto rezultātu, kas šajā piemērā ir 13 (skatīt – augstāk, Enerģijas (apziņas) līmenis 13) .
8. Pēc šī cipara, kas iegūts 7. darbībā - (šajā piemērā13) - mēs pārbaudām, vai esam visus cipariņus ierakstījuši matricā pareizi. Matricā, ko apskatījām kā piemēru, kopā ir jābūt ierakstītiem 13 cipariem.
Lai veiksmīgs sevis izzināšanas ceļš!